Galéria

Čepčenie Lea a Peter

Krásna svadba snúbencov Lei a Petra v Mlyne u Anastázie. Atmosféru okamihov lásky, poďakovania a tradície Vám prinášajú tieto svadobné fotografie, za ktoré srdečne ďakujeme! Veľmi príjemne sme sa s Vami cítili a želáme len to najlepšie na spoločnej ceste.Mladý pár bol odetý do krojov z Horehronia ( Heľpa).

Čepčenie Mária a Igor

Krásna svadba našej primášky Márie a jej snúbenca Igora sa niesla ako inak, celá v duchu folklóru a skvelej zábavy. Pozrite si romantické čepčenie v pestrofarebných zdobených krojoch z Čajkova a tanec so spevmi z Horehronia.

Čepčenie Andrea a Ivan

Andrejka s Ivanom nás pozvali na ich svadbu v chateau Theresia v Bernolákove. Sme vďační, že sme boli prvý súbor, ktorý toto krásne miesto navštívil. Veľkým prekvapením boli nádherne vyšívané kroje z Detvy, v ktorých nás mladomanželia privítali. Pozrite si čepčenie, určite stojí za váš čas :)

Čepčenie Radka a Dušan

Svadbovali sme aj v Tralalande! Ako inak, veď sa vzali vedúci detského tábora :-) Svadba bola živá, plná dobrej cimbalovej muziky, temperamentných svadobných hostí, ktorí si radi zaspievali aj zatancovali! Mladomanželia si čepčenie a ľudovú zábavu užili v krásnych krojoch z Detvy.

Čepčenie Ivanka a Adam

Veselá a zároveň dojímavá svadba slovensko-amerického páru Ivky a Adama :)

Čepčenie Alžbetka a Martin

Prekrásne prostredie v kaštieli v Tomášove s romantickou výzdobou v bielych stanoch si počas svadobného dňa zvolili nevesta Alžbetka s manželom Martinom. Okrem svadobného čepčenia sme si spolu zaspievali, zatancovali a predviedli aj tanečno-spevácku choreografiu ako súčasť kultúrneho programu.

Čepčenie Alenka a Tibor

Mladomanželský pár Alenka a Tibor už majú svoj sobáš s krásnou hostinou tiež za sebou. Ak chcete vedieť viac, kliknite si na zábery z Mlynu u Anastázie.

Čepčenie Danka a Marcel

Príjemný mladý pár v Nitre: naša bývalá členka FS Danka s manželom Marcelom.

Čepčenie Mária a Andrej

A takto sa tancovalo a čepčilo v Machulinciach.

Čepčenie Martinka a Imrich

Pestrofarebná iskrivá, temperamentná a nekonvenčná svadba mladého páru Martinka a Ima v Leviciach. Teší nás, že si čepčenie na svadbe, aj keď na prvý pohľad menej tradičnej, nachádza úspešne svoje miesto. Ďakujeme!

<< < 1 2 3 4 > >>
Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Odporúčame pre Vás:

 

Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené