Galéria

Čepčenie Lucka a Paľko

Takto sme čepčili Lucku a Paľka za horúcej letnej noci v Opatovciach nad Nitrou!

Ranžírung Topoľčianky 2016

Tretí ročník Ranžírungu otvára za zvuku fujary práve naša Drumbľa! Ranžírung je slávnostný akt vynášania teplomilných rastlín na jar z oranžérie, ktorým sa začínala letná sezóna v parku, a ktorý v Topoľčiankach zaviedol pravdepodobne ešte rod Keglevich de Buzin.Zároveň sa požaduje i za otvorenie sezóny v Parku i pre návštevníkov.

Čepčenie Betka a Tomáš

Svadobná oslava s manželmi v tekovských krojoch!

Čepčenie Katka a Tomáš

Svadobné čepčenie na zámku v Topoľčiankach s tónmi pravej cimbalovky :)

Čepčenie Vierka a Marek

Milý manželský pár Vierka s Marekom mali romantickú svadbu v kaštieli v Oponiciach. Ako sa u nich tancoval svadobný tanec s nádychom folklóru a aké bolo čepčenie pri lupeňoch z ruží uvidíte v galérii.

Lupiniarska paráda 2016

Tradičné folklórne slávnosti v Chyzerovciach priniesli už po siedmy rok plno tanca, spevu, ľudovej hudby a dobrej nálady. Naša Drumbľa sa s radosťou festivalu zúčastnila. Fotografie Vám ukážu čo to zo svadobného programu z Heľpy, z dievčenskej karičky zo Šariša a speváckeho pásmo zo Zemplína.

Čepčenie Janka a Andrej

Veselý pár Janku s Andrejom sme čepčili v hoteli Eminent v našom mestečku v Zlatých Moravciach. Polnočný redový tanec mladomanželov sa niesol naozaj v poriadne rezkom duchu!

Čepčenie Kika a Maťo

Tradičná svadba Kristínky a Maťa v Zlatých Moravciach.

Čepčenie Janka a Marek

Pred rokom sme čepčili a priviedli z mládeneckého stavu do stavu ženatého muža Palka. Dnes sme na ich odporúčanie čepčili jeho sesternicu Janku s manželom Marekom :-) Svadobná hostina bola v Prievidzi.

Čepčenie Nikola a Róbert

Mladý pár z Nitry, Nikol a Robko si pre svoju svadbu vybrali tiež tradičné folklórne nôty. V noci sa nielen čepčilo, ale aj tancovalo a spievalo do skorého rána.

<< < 1 2 3 4 > >>
Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Odporúčame pre Vás:

 

Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené