Referencie

Ďakujeme Vám veľmi pekne za nádherné odčepčenie :-) Bolo tak silne emotívne a nádherné, že Vám patrí obrovské ďakujem! Všetci hostia chválili, že to bolo krásne :-) Ja sama som mala slzy na krajíčku aj s mojim manželom. Ďakujeme Vám ešte raz, aj vďaka takémuto krásnemu momentu ste našu svadbu urobili ešte krajšou a lepšou. Určite budeme odporúčať, ste super  :-)

Dominika & Michal

Ďakujeme FS Drumbľa za krásny zážitok a spríjemnenie nášho svadobného dňa. Čepčenie bolo úžasné a radi na to spomíname, zanechalo v nás plno emotívnych zážitkov. Piesne nám v hlavách hrajú dodnes. Určite odporúčame každému, kto má rád tradície a folklór tak ako my.

Patrícia & Martin

Ahojte Drumbľáci! :-)
Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásne odčepčenie počas našej svadby! Bola to nádherná vsuvka do nášho programu, ktorá to celé veľmi spestrila. Všetci hostia boli unesení a samozrejme aj my. Bolo to perfektné! Určite odporúčam všetkým párom, ktorých čaká tento nádherný deň. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME!

Fotografie zo svadby mladého páru v detvianskych krojoch si môžete prezrieť TU.

Radka & Duško


Zo srdca ďakujeme za krásne priania! Všetko prebehlo v maximálnej spokojnosti z našej strany, vôbec nie je dôvod čokoľvek vytýkať. Jankovi ( starejšiemu) odkáž, že bol perfektný. Všetci boli unesení z Vášho programu a čepčenie sa im neuveriteľne páčilo.
Zábery zo svadobného vystúpenia s mladomanželmi nájdete TU .


 

Alžbetka & Martin

 
Veľmi pekne ďakujeme za krásne čepčenie, ktoré si budeme vždy pamätať. Váš súbor sme mali vyhliadnutý vopred a termín sme si zajednali hádam aj vyše roka dopredu, tak veľmi sme vás chceli :-)  Vôbec ste nesklamali, práve naopak. Boli ste ešte lepší ako sme čakali. Všetci boli dojatí a pýtali sa odkiaľ sme na vás prišli. Aj s manželom sme veľmi radi, že sme vás zavolali. Držíme vám palce!
 
Všetkých pozdravujeme, budeme vás odporúčať aj iným a držíme vám palce!

Lucka & Pavel

Chceli by sme sa vám veľmi poďakovať, bolo to naozaj nádherné, všetkým sa odčepčenie neskutočne páčilo a nám tiež :-) Sme radi že sme spoznali takých super ľudí a určite vás budeme odporúčať :-) Ešte raz ďakujeme!

 

Veronika & Radko

Chceli by sme sa Vám s manželom veľmi pekne poďakovať za nádherné a nezabudnuteľné čepčenie, ktoré spravili žienky aj so starejším a muzikantami na našej svadbe. :-) Veľa našich hostí označilo práve Vaše vystúpenie za jednu z najkrajších častí z celého nášho svadobného dňa a skutočne aj nás s manželom čepčenie potešilo a veľmi sa nám páčilo. S láskou vás budeme ďalej odporúčať! ;-)

Prajeme Vám aj celému súboru, nech sa Vám darí a máte spokojných mladomanželov a svadobných hostí, rovnako ako my sme boli nadšení z Vášho vystúpenia.
 

Veronika & Martin

Musím sa Vám podakovať. Čepčenie bolo úžasné! Všetci z neho boli unesení, niektorí chlapi aj plakali :D Naozaj to bolo skvelé a nám sa to veľmi páčilo :) Ďakujem Vám za trpezlivosť, že ste ochotne počkali. Boli ste skvelí. Nemohla som si vybrať lepšie. Prajem Vám všetko dobré a veľa spokojných zákazníkov ako som bola ja :)

Prekrásny album s krojmi z Podpoľania si môžete pozrieť TU .

Andrea & Ivan

Chcem sa Vám ešte raz podakovať za to vaše nezabudnuteľné vystúpenie...Všetkým sa to veľmi páčilo.Niektorí také niečo ešte nevideli tak boli z toho v šoku  :) Ďakujeme, bolo to krááááasne.

Fotografie z vystúpenia si pozriete TU .

Janka & Andrej

Chceli by sme sa Vam veľmi krásne poďakovať celému súboru, boli ste geniálni, úžasní, neskutoční... nenachádzam ani slová, ktoré by vystihli môj stav a pocit. Ľudia boli z Vás takí prekvapení, že sa ma moja svokra pýtala, či som o tom vedela.Tak som sa schuti zasmiala :) Veľké veľké ďakujem.  

Fotografie zo svadby ponúkame v našej galérii TU.

Martinka & Imrich

<< < 1 2 3 > >>
Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Odporúčame pre Vás:

 

Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené