Referencie

Chceli by sme sa Vám s manželom veľmi pekne poďakovať za nádherné a nezabudnuteľné čepčenie, ktoré spravili žienky aj so starejším a muzikantami na našej svadbe. :-) Veľa našich hostí označilo práve Vaše vystúpenie za jednu z najkrajších častí z celého nášho svadobného dňa a skutočne aj nás s manželom čepčenie potešilo a veľmi sa nám páčilo. S láskou vás budeme ďalej odporúčať! ;-)

Prajeme Vám aj celému súboru, nech sa Vám darí a máte spokojných mladomanželov a svadobných hostí, rovnako ako my sme boli nadšení z Vášho vystúpenia.
 

Veronika & Martin

Musím sa Vám podakovať. Čepčenie bolo úžasné! Všetci z neho boli unesení, niektorí chlapi aj plakali :D Naozaj to bolo skvelé a nám sa to veľmi páčilo :) Ďakujem Vám za trpezlivosť, že ste ochotne počkali. Boli ste skvelí. Nemohla som si vybrať lepšie. Prajem Vám všetko dobré a veľa spokojných zákazníkov ako som bola ja :)

Prekrásny album s krojmi z Podpoľania si môžete pozrieť TU .

Andrea & Ivan

Chcem sa Vám ešte raz podakovať za to vaše nezabudnuteľné vystúpenie...Všetkým sa to veľmi páčilo.Niektorí také niečo ešte nevideli tak boli z toho v šoku  :) Ďakujeme, bolo to krááááasne.

Fotografie z vystúpenia si pozriete TU .

Janka & Andrej

Chceli by sme sa Vam veľmi krásne poďakovať celému súboru, boli ste geniálni, úžasní, neskutoční... nenachádzam ani slová, ktoré by vystihli môj stav a pocit. Ľudia boli z Vás takí prekvapení, že sa ma moja svokra pýtala, či som o tom vedela.Tak som sa schuti zasmiala :) Veľké veľké ďakujem.  

Fotografie zo svadby ponúkame v našej galérii TU.

Martinka & Imrich

Veľmi pekne sa Vám s Peťkom chceme poďakovať za krásne sobotné čepčenie. Z každej strany sme počúvali chvály. Po Vašom vystúpení sa aj "tvrďasom" ligotali oči od sĺz. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme , je to  krásna spomienka. Držíme Vám palce a nech sa Vám darí.

Fotografie zo svadby mladomanželov si môžete pozrieť v našej galérii po kliknutí - TU.

Lea & Peter

Moji najdrahší folkloristi! 
Neviem ani ako mám začať, ako vôbec vyjadriť moje (naše) OBROVSKÉ ĎAKUJEM za to všetko, čo ste pre nás a pre mňa spravili !!! Na nacvičenie svadobnej piesne nám zostalo pred svadbou veľmi málo času a vy ste ju odohrali ako profi orchester. Ani som nechápala, že toto sme MY a ešte aj v takom hojnom počte.Hranie pred kostolom, pieseň šitá na mieru, nové kroje, niekoľkokrát za deň ste mi vyrazili dych! A teda dych ste vzali aj celej rodine, mám z ich správ pocit, že na celej svadobnej zábave sa im najviac páčilo práve naše folklórne vystúpenie. Som rada, že mám tú česť hrať s Vami! Ďakujeme.

Mária & Igor

Čepčenie bolo krásne, každý si chválil:-) aj nám sa to veľmi páčilo, ďakujeme:-) Robi je nadšený, akí ste úžasní všetci. Ďakujeme veľmi :-) Dodatočne pripojíme aj fotografie.

Nikola & Róbert

Ďakujeme za Vaše čepčenie, bolo super: dojemné aj zábavné, veľmi sa nám páčilo! Keby môžeme, hneď dáme repete :-)

Karin & Róbert

Ahojte Drumbla, bolo to nádherné, ďakujeme za všetko. Svadobčania vraj ani nedýchali :-) Boli ste perfektní. Sme veľmi spokojní :-)

Janka & Marek

Ešte dodatočne by som sa veľmi rada vášmu súboru veľmi pekne poďakovala za vystúpenie na svadbe. Všetci boli neuveriteľne dojatí a nesmierne sa im to celé páčilo :) A nám obzvlášť :) Super je, že chodíte vystupovať s celou kapelou (nie vždy to tak je u iných súborov).
Ste perfektní. Držím Vám palce!
Ďakujeme :)
 

 

Vierka & Marek

<< < 1 2 > >>
Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Partneri

       

Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené