Referencie

S veľkým potešením som prijal fakt, že moji zlatňankári si vytvorili vlastný FS s názvom DRUMBĽA. Sú zaujímaví tým, že lásku k folklóru pretavili do hmotnej podoby vlastnej farby. Dvíhajú tak zo stoličiek aj naďalej všetky vekové kategórie. No prejavili sa aj ako výnimoční ľudia so srdcom plnej nehy k človeku v každom veku. Rozdávajú krásu v novej podobe. Držím vám palce a vyjadrujem vám podporu podľa vlastných schopností a možností. Aj preto sa oplatilo voľakedy vám venovať svoj čas, energiu, či aj financie. Zvlášť obdivujem vitalitu, organizačné schopnosti a vysokú kreativitu.

Ing. Cyril Lazúr

Milý kolektív folklórneho súboru Drumbľa!
Ďakujeme za spestrenie našej svadobnej zábavy! Bolo to krásne, živé, farebné, neobyčajné, plné tradícii, očarujúce, dych vyrážajúce vystúpenie! Dodali ste našej svadbe šmrnc a ukázali, že ľudové tradície nikdy nezaniknú, lebo sa im venujete s láskou a nadšením!
Prajeme Vám veľa síl, zdravia a radosti pri tancovaní a čepčení!
Budeme Vás len odporúčať!

manželia Martina a Peter Potockí

Martinka & Peťko

Všetkým hosťom sa to veľmi páčilo. Počúvam od nich len chvály na Vás! Samozrejme, keď sa dostaneme k fotkám aj videu, radi Vám ich poskytneme. Želám Vám veľa takých spokojných neviest ako som ja! Všade Vás odporúčam :) Ďakujeme!

Soňa & Róbert

Čepčenie, ktoré nám členovia folklórneho súboru pripravili, bolo jedným z najkrajších okamihov našej svadby. Potvrdili nám to aj mnohí hostia a niektorí dokonca povedali, že to bol ešte silnejší a dojímavejší zážitok ako samotný svadobný obrad :)

Ešte raz sa chceme týmto poďakovať za výbornú atmosféru, ktorú úvodný tanec a samotné čepčenie navodilo a taktiež za skvelú organizáciu. Už len samotný fakt, že sme si to mohli celé s dievčatami dopredu nacvičiť nám ušetril kopu stresov počas svadby :)

Mirka & Adrián

Aj keď sama patrím k dievčatám, ktoré sa zúčastňujú na svadbách čepčenia, na tej našej sme o ňom najskôr vôbec neuvažovali. Ženích nie je folklorista, ani tanečník, no napriek tomu sme sa nakoniec zhodli, že čepčenie bude ozvláštnením nášho veľkého dňa a tak som oslovila priateľky z folklóru. Keďže robíme čepčenie na mieru, aj to naše bolo prispôsobené podľa želania. Svadobní hostia boli z čepčenia nadšení, sem tam sa objavila i slzička...  Môj manžel sám uznal, že to nebolo nič komplikované, bol veľmi spokojný a rád. Chcem veľmi pekne poďakovať za skrášlenie a spestrenie večera nie len v našom mene, ale i v mene celej rodiny. ĎAKUJEME!

Zuzka & Vladko

Svadobné tradície nemohli chýbať na našej svadbe a sme veľmi radi, že o čepčenie a zábavu sa postarali tak profesionálni, milí a veselí ľudia z FS Drumbľa. Spev, tanec a čepčenie dojalo každého a počuli sme od hostí len krásne slová a ohlasy.
Navyše sme využili aj školu tanca na zostavanie choreografie na úvodný novomanželský tanec, ktorý tiež zožal veľký úspech, takže týmto ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujeme.
 

Daniela & Marcel

Odčepčenie s folklórnym súborom bolo krásne. Dievčatá v krojoch, husle, hudba a spev vniesli medzi svadobčanov kus tradície a všetci boli nadšení. Zo všetkých strán aj od rodičov sme počuli len a len pozitívne ohlasy v podobe, ze krajšie odčepčenie ešte nevideli, podaktorým naskakovali zimomriavky... PS: kameramanovi sa páčilo natoľko, že z videa nevystrihol z tejto časti svadby ani minútu, za čo sme mu veľmi vďační :)

Silvia & Silvester

Ďakujeme za to, že ste sa organizačne pričinili o spestrenie nášho svadobného programu. Ďakujeme veľmi pekne za hranie aj čepčenie, boli ste super. Spokojnosť u nás aj u hostí, ohlas bol veľmi dobrý. Nech vám to tak hrá a spieva aj naďalej. Ešte raz vďaka.

Kika & Maťo

"Chceli by sme sa veľmi poďakovať za nádherné spestrenie svadobného večera. Odobierka nevesty bola pre nás krásnym a dojemným zážitkom. Skvelí ľudia, nádherný folklórny vstup a profesionalita na vysokej úrovni. Vidieť, že folkloristi tancujú srdcom už odmalička. Vrelo odporúčame a ešte raz ďakujeme"

Kristína & Juraj

<< < 1 2 > >>
Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Partneri

       

Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené