Referencie

Chcem sa Vám ešte raz podakovať za to vaše nezabudnuteľné vystúpenie...Všetkým sa to veľmi páčilo.Niektorí také niečo ešte nevideli tak boli z toho v šoku  :) Ďakujeme, bolo to krááááasne.

Fotografie z vystúpenia si pozriete TU .

Janka & Andrej

Chceli by sme sa Vam veľmi krásne poďakovať celému súboru, boli ste geniálni, úžasní, neskutoční... nenachádzam ani slová, ktoré by vystihli môj stav a pocit. Ľudia boli z Vás takí prekvapení, že sa ma moja svokra pýtala, či som o tom vedela.Tak som sa schuti zasmiala :) Veľké veľké ďakujem.  

Fotografie zo svadby ponúkame v našej galérii TU.

Martinka & Imrich

Veľmi pekne sa Vám s Peťkom chceme poďakovať za krásne sobotné čepčenie. Z každej strany sme počúvali chvály. Po Vašom vystúpení sa aj "tvrďasom" ligotali oči od sĺz. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme , je to  krásna spomienka. Držíme Vám palce a nech sa Vám darí.

Fotografie zo svadby mladomanželov si môžete pozrieť v našej galérii po kliknutí - TU.

Lea & Peter

Moji najdrahší folkloristi! 
Neviem ani ako mám začať, ako vôbec vyjadriť moje (naše) OBROVSKÉ ĎAKUJEM za to všetko, čo ste pre nás a pre mňa spravili !!! Na nacvičenie svadobnej piesne nám zostalo pred svadbou veľmi málo času a vy ste ju odohrali ako profi orchester. Ani som nechápala, že toto sme MY a ešte aj v takom hojnom počte.Hranie pred kostolom, pieseň šitá na mieru, nové kroje, niekoľkokrát za deň ste mi vyrazili dych! A teda dych ste vzali aj celej rodine, mám z ich správ pocit, že na celej svadobnej zábave sa im najviac páčilo práve naše folklórne vystúpenie. Som rada, že mám tú česť hrať s Vami! Ďakujeme.

Mária & Igor

Čepčenie bolo krásne, každý si chválil:-) aj nám sa to veľmi páčilo, ďakujeme:-) Robi je nadšený, akí ste úžasní všetci. Ďakujeme veľmi :-) Dodatočne pripojíme aj fotografie.

Nikola & Róbert

Ďakujeme za Vaše čepčenie, bolo super: dojemné aj zábavné, veľmi sa nám páčilo! Keby môžeme, hneď dáme repete :-)

Karin & Róbert

Ahojte Drumbla, bolo to nádherné, ďakujeme za všetko. Svadobčania vraj ani nedýchali :-) Boli ste perfektní. Sme veľmi spokojní :-)

Janka & Marek

Ešte dodatočne by som sa veľmi rada vášmu súboru veľmi pekne poďakovala za vystúpenie na svadbe. Všetci boli neuveriteľne dojatí a nesmierne sa im to celé páčilo :) A nám obzvlášť :) Super je, že chodíte vystupovať s celou kapelou (nie vždy to tak je u iných súborov).
Ste perfektní. Držím Vám palce!
Ďakujeme :)
 

 

Vierka & Marek

S veľkým potešením som prijal fakt, že moji zlatňankári si vytvorili vlastný FS s názvom DRUMBĽA. Sú zaujímaví tým, že lásku k folklóru pretavili do hmotnej podoby vlastnej farby. Dvíhajú tak zo stoličiek aj naďalej všetky vekové kategórie. No prejavili sa aj ako výnimoční ľudia so srdcom plnej nehy k človeku v každom veku. Rozdávajú krásu v novej podobe. Držím vám palce a vyjadrujem vám podporu podľa vlastných schopností a možností. Aj preto sa oplatilo voľakedy vám venovať svoj čas, energiu, či aj financie. Zvlášť obdivujem vitalitu, organizačné schopnosti a vysokú kreativitu.

Ing. Cyril Lazúr

Milý kolektív folklórneho súboru Drumbľa!
Ďakujeme za spestrenie našej svadobnej zábavy! Bolo to krásne, živé, farebné, neobyčajné, plné tradícii, očarujúce, dych vyrážajúce vystúpenie! Dodali ste našej svadbe šmrnc a ukázali, že ľudové tradície nikdy nezaniknú, lebo sa im venujete s láskou a nadšením!
Prajeme Vám veľa síl, zdravia a radosti pri tancovaní a čepčení!
Budeme Vás len odporúčať!

manželia Martina a Peter Potockí

Martinka & Peťko

<< < 1 2 3 > >>
Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Odporúčame pre Vás:

 


Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené