Referencie

Všetkým hosťom sa to veľmi páčilo. Počúvam od nich len chvály na Vás! Samozrejme, keď sa dostaneme k fotkám aj videu, radi Vám ich poskytneme. Želám Vám veľa takých spokojných neviest ako som ja! Všade Vás odporúčam :) Ďakujeme!

Soňa & Róbert

Čepčenie, ktoré nám členovia folklórneho súboru pripravili, bolo jedným z najkrajších okamihov našej svadby. Potvrdili nám to aj mnohí hostia a niektorí dokonca povedali, že to bol ešte silnejší a dojímavejší zážitok ako samotný svadobný obrad :)

Ešte raz sa chceme týmto poďakovať za výbornú atmosféru, ktorú úvodný tanec a samotné čepčenie navodilo a taktiež za skvelú organizáciu. Už len samotný fakt, že sme si to mohli celé s dievčatami dopredu nacvičiť nám ušetril kopu stresov počas svadby :)

Mirka & Adrián

Aj keď sama patrím k dievčatám, ktoré sa zúčastňujú na svadbách čepčenia, na tej našej sme o ňom najskôr vôbec neuvažovali. Ženích nie je folklorista, ani tanečník, no napriek tomu sme sa nakoniec zhodli, že čepčenie bude ozvláštnením nášho veľkého dňa a tak som oslovila priateľky z folklóru. Keďže robíme čepčenie na mieru, aj to naše bolo prispôsobené podľa želania. Svadobní hostia boli z čepčenia nadšení, sem tam sa objavila i slzička...  Môj manžel sám uznal, že to nebolo nič komplikované, bol veľmi spokojný a rád. Chcem veľmi pekne poďakovať za skrášlenie a spestrenie večera nie len v našom mene, ale i v mene celej rodiny. ĎAKUJEME!

Zuzka & Vladko

Svadobné tradície nemohli chýbať na našej svadbe a sme veľmi radi, že o čepčenie a zábavu sa postarali tak profesionálni, milí a veselí ľudia z FS Drumbľa. Spev, tanec a čepčenie dojalo každého a počuli sme od hostí len krásne slová a ohlasy.
Navyše sme využili aj školu tanca na zostavanie choreografie na úvodný novomanželský tanec, ktorý tiež zožal veľký úspech, takže týmto ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujeme.
 

Daniela & Marcel

Odčepčenie s folklórnym súborom bolo krásne. Dievčatá v krojoch, husle, hudba a spev vniesli medzi svadobčanov kus tradície a všetci boli nadšení. Zo všetkých strán aj od rodičov sme počuli len a len pozitívne ohlasy v podobe, ze krajšie odčepčenie ešte nevideli, podaktorým naskakovali zimomriavky... PS: kameramanovi sa páčilo natoľko, že z videa nevystrihol z tejto časti svadby ani minútu, za čo sme mu veľmi vďační :)

Silvia & Silvester

Ďakujeme za to, že ste sa organizačne pričinili o spestrenie nášho svadobného programu. Ďakujeme veľmi pekne za hranie aj čepčenie, boli ste super. Spokojnosť u nás aj u hostí, ohlas bol veľmi dobrý. Nech vám to tak hrá a spieva aj naďalej. Ešte raz vďaka.

Kika & Maťo

"Chceli by sme sa veľmi poďakovať za nádherné spestrenie svadobného večera. Odobierka nevesty bola pre nás krásnym a dojemným zážitkom. Skvelí ľudia, nádherný folklórny vstup a profesionalita na vysokej úrovni. Vidieť, že folkloristi tancujú srdcom už odmalička. Vrelo odporúčame a ešte raz ďakujeme"

Kristína & Juraj

<< < 1 2 3 > >>
Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Odporúčame pre Vás:

 


Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené