Čepčenie na mieru

Čepčenie je dodnes najrozšírenejším zachovávaným aktom obradovej kultúry na svadbách. Svadba je jedinečný okamih vo vašom živote. My tento okamih skrášľujeme, obohacujeme a snažíme sa ho urobiť výnimočným.Prvoradý je nezabudnuteľný zážitok a preto čepčenie radi pripravíme podľa vašich predstáv.  Môžte si vybrať zo 4 možností:
 

1. čepčenie podľa tradícií v danom regióne

2. tanečná / spevácka choreografia s čepčením

3. čepčenie a hranie piesní s redovým tancom (polnočný sólový tanec mladého páru i svadobčanov)

4. čepčenie s novomanželskou prísahou ( humorná prísaha mladého páru a rodičov z oboch strán, ktorá ostáva v rodinách ako pamiatka na významný deň sobáša )


Svadobné čepčenie sa môže prispôsobiť Vami požadovanej dĺžke, aby vhodne vyplnilo čas v rámci svadobného programu. Začiatok čepčenia býva spravidla okolo polnoci, avšak na Vašej svadbe si volíte časový harmonogram sami. Veľmi radi s Vami nájdeme vhodný čas.
 

 

 

Program zahŕňa: živú ľudovú hudbu, spev a tanec dopĺňajúci akt čepčenia, rekvizity pre mladomanželov, starejšieho, organizačné a koordinačné činnosti súboru v spolupráci s fotografom, kameramanom, personálom či hudbou /DJ-om. FS Drumbľa ponúka zapožičanie krojov k svadobnému čepčeniu.

Pred čepčením je možné rezervovať si termín skúšky vystúpenia a stať sa tak súčasťou nácviku súboru, kde si mladomanželia vyskúšajú a nacvičia celý program ešte pred ich veľkou premiérou na svadbe.


                                                                          

 
Okrem svadobného čepčenia vám ochotne pomôžeme s kontaktom a odporúčaním na ďalšie svadobné služby fotografa, kameramana, starejšieho, DJ-a, floristu, svadobnej agentúry, nakoľko sa od r. 2011 pohybujeme v tejto oblasti služie

 

V prípade otázok, podmienok čepčenia a rezervácie termínu nás prosím kontaktujte tu.


Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Odporúčame pre Vás:

 

Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené