Kroje na požičanie k vášmu čepčeniu

Originálne a pritom tradičné, pohodlné a jedinečné s nádychom skrytého dedičstva našich predkov ... také sú naše  slovenské ľudové kroje.

 

 

Bohatá madeira, jemná krajka... pestré odtiene bavlnenej priadze, ktorú krivou ihlou šikovné ruky pretvorili do nádhernej výšivky. Prírodné materiály ako plátno, súkno, bavlna sú základom tradičného slovenského odevu. Máme šťastie, že naše malé Slovensko je tak bohaté na rozmanitosť odevov v regiónoch. My vám prinášame krásu sviatočných krojov z Čajkova a priamo z Heľpy, kde si obyvatelia obliekajú kroje ešte i v súčasnosti počas sviatkov, pri slávení omší a na festivaloch.
 


Nech sa svadobné čepčenie stane výnimočným okamihom nielen vašej svadobnej zábavy, ale aj krásnou spomienkou na celý život! Do slávnostného kroja radi oblečieme aj ženícha. Ak ste ešte nikdy nemali možnosť vyskúšať si ako budete vyzerať v kroji, teraz je určite tá správna chvíľa. Zaručene pristane každej neveste! Vďaka krojovým strihom, ktoré zvýraznia ženskú siluetu, bohatej ornamentálnej výzdobe a farebnosti sa z vás stane krásna tradičná nevesta. Fotografie zo svadobného albumu vám pripomenú pocit počas chvíľ jeho nosenia... A verte, sú neopísateľným zážitkom rovnako ako akt čepčenia.

 

Sponzor

POLPLAST - profesional vo svete kvetinacov

Odporúčame pre Vás:

 


Facebook

© svadobnecepcenie.sk - všetky práva vyhradené